سیلاب جان جوان درگزی را گرفت

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان درگز گفت: شب گذشته یک جوان براثر بی‌احتیاطی در رودخانه سیلابی درونگر افتاد و جان خود را از دست داد.

محمد ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار کرد: شب گذشته ۳ جوان در محدوده روستای گلریز در فاصله ۶ کیلومتری شهر درگز قصد عبور از آبنمای رودخانه درونگر را داشتند که سیلابی شدن رودخانه و شدت جریان آب و بالا آمدن سطح آن یکی از این افراد را با خود برد.

 

وی عنوان کرد: در این حادثه دو نفر دیگر از دوستان این جوان تلاش کردند وی را از رفتن بر روی آبنمای رودخانه منصرف کنند اما در حین عبور، سیلاب او را با خود برد. به رغم تلاش‌هایی که شب گذشته برای پیدا کردن این جوان توسط نیروهای هلال‌احمر، آتش‌نشانی، نیروی انتظامی، هنگ مرزی، پلیس و… صورت گرفت اما به دلیل تاریکی و شدت سیلاب ادامه تفحص به صبح امروز موکول شد.

 

ابراهیمی اعلام کرد: از اولین ساعات صبح امروز مجدد تمام نیروها بسیج شدند تا هر هزار متر توسط یک گروه تفحص شود اما بعد از مدت کوتاهی پیکر بی‌جان این جوان توسط نیروهای انتظامی و هنگ مرزی کشف شد.

 

وی عنوان کرد: سرانجام پیکر بی‌جان این جوان ۲۳ ساله در ساعت ۸ صبح امروز در محل روستای "توقی" کشف و تحویل نیروهای انتظامی گردید.

 

ابراهیمی در پایان با توجه به ادامه بارندگی‌ها از شهروندان خواست، با توجه به پرآب شدن رودخانه‌ها و مسیل‌های شهرستان در پی بارش ۴۸ ساعت گذشته از رفتن به کنار رودخانه‌ها و قرار گرفتن در مسیل‌ها به جد پرهیز کنند و هشدارهای مسئولان محلی در خصوص عدم تردد و اتراق در مناطق پر خطر را جدی بگیرند.

  2 خرداد 1398
بخش : خراسان رضوی / حوادث
کد خبر: 71558
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز