تکذیب بازداشت مدیران سابق صدا و سیما

روابط عمومی دادگستری خراسان شمالی  مبنی بر بازداشت مدیران سابق صداو سیما به اتهام تضییع حقوق بیت المال را تکذیب کرد.

حجت الاسلام و المسلمين نورالله قدرتي رئيس كل دادگستري خراسان شمالي روز جمعه در گفت و گو با خبرگزاري ميزان وابسته به قوه قضاييه از دستگيري دو مدير سابق صدا وسيماي استان خراسان شمالي به اتهام تضييع حقوق بيت المال خبرداده بود.

حجت الاسلام و المسلمين نورالله قدرتي در آن گفت و گو تصريح كرده بود ، مدير صداوسيماي خراسان شمالي به اتهام تضييع حقوق بيت المال به مبلغ 173 ميليون تومان و يكي ديگر از مديران صدا و سيماي استان نيز به همين اتهام به مبلغ 50 ميليون تومان دستگير شدند.

اين خبر كه ساعت 9 صبح روز گذشته بر روي خروجي اكثر خبرگزاري ها و سايت هاي مختلف و امروز شنبه نيز در برخي از روزنامه ها بازنشر گسترده اي داشته است ، تكذيبه دادگستري خراسان شمالي مبني بر هرگونه دستگيري درباره اين پرونده در پي داشته است.

در اين تكذيبيه تصريح شده است ' پرونده اي در خصوص اتهام وارده در شعبه بازپرسي دادسرا تشكيل و پرونده در حال رسيدگي است و متهان احضار شده و تاكنون در اين خصوص احدي دستگير و بازداشت نشده است. '

رئيس سازمان صدا و سيما در ديماه سال گذشته با صدور حكمي، هوشنگ آذر دشتي را به عنوان مديركل جديد صدا و سيماي مركز خراسان شمالي منصوب كرد.

مراسم تكريم و معارفه مديركل جديد صدا و سيماي استان، بدون حضور خبرنگاران و با حضور حجت الاسلام موسوي مقدم معاون امور مجلس و استان‌هاي صدا و سيما، قائم مقام نماينده ولي فقيه و امام جمعه بجنورد، معاون سياسي امنيتي استانداري خراسان شمالي و جمعي از مديران بخش‌هاي مختلف صدا و سيماي مركز خراسان شمالي برگزار شد.

امير هوشنگ آذردشتي پنجمين مدير صدا و سيماي مركز خراسان شمالي پس از راه اندازي اين مركز در اين استان است.

  19 اردیبهشت 1395
مرجع: تابناک
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز