دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران:
برخورد قاطع دستگاه‌های انتظامی و قضایی با هنجارشکنان سد لفور

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/3/19/10044912_862.jpg

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران گفت: با هنجارشکنان و متخلفان سد لفور شهرستان سوادکوه برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش ساجدخبر مازندران ؛ خلیل صالحی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران گفت: وضعیت نامناسب فرهنگی و اجتماعی در سواحل و تفرجگاه‌های مازندران و همچنین عمل ضد اخلاقی صورت گرفته توسط تعدادی هنجار شکن در سد لفور شهرستان سوادکوه که تصاویر آن نیز به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شده، زیبنده دیارعلویان نیست و موجب جریحه دار شدن عفت عمومی و احساسات هم استانی‌های عزیزمان شده است.

وی افزود: بنا به تاکیدات آیت الله طبرسی نماینده، ولی فقیه و ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، موضوع در دستور کار ستاد استان قرار گرفت و در اولین جلسه شورای هماهنگی ستاد استان، موضوع طرح و پس از ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته توسط نیروی انتظامی و دستگاه قضایی جهت برخورد جدی با هنجارشکنان، مقرر شد دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی استان اهتمام ویژه‌ای نسبت به بهبود وضعیت فرهنگی سواحل و تفرجگاه‌های سطح استان داشته باشند.

صالحی گفت: آیت الله طبرسی در این جلسه ضمن تقبیح این حرکت زشت و زننده به کلیه مسئولان دستگاه‌های فرهنگی، اجتماعی، انتظامی، امنیتی و قضایی متذکر شدند که ضمن ایفای وظایف شرعی و قانونی خود، نسبت به رفع نگرانی‌های موجود در حوزه‌های اجتماعی و اخلاقی، اقدامات لازم را بعمل آورند تا دیگر شاهد چنین رفتار‌های غیر ارزشی در مازندران نباشیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با بیان اینکه مطالبه گری از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از مهمترین برنامه‌های ستاد در سال جاری است، افزود: در همین رابطه مطالبه گری در خصوص رعایت حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع، حفظ بیت المال و رعایت شئونات و اخلاق اداری در دستور کار ستاد استان قرار دارد و بر اساس ماده ۹ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر با اشخاص حقیقی یا حقوقی که در برابر اجرای امر به معروف و نهی از منکر مانع و مزاحمتی ایجاد کنند برخورد قانونی خواهد شد.

صالحی با اشاره به ناهنجاری صورت گرفته در منطقه سد لفور گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران ضمن محکوم نمودن این واقعه، مطالبه گری از دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی جهت برخورد قاطع با همه هنجار شکنان و مدیرانی که در انجام وظیفه خود کوتاهی کردند را وظیفه قانونی خود می‌داند و موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.

  19 خرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / مازندران
کد خبر: 71901
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز