تاکید خطیب جمعه ساری بر تکریم خبرنگاران

http://mazandaran.iribnews.ir/files/fa/news/1398/5/18/3820159_263.jpg

خبرنگاران زبان گویای مردم هستند که در سخت ترین شرایط، پیام مردم را به مسئولان می رسانند.

به گزارش ساجد خبر مازندران، امام جمعه موقت ساری در خطبه های امروز نمازجمعه این شهر با اشاره به روز خبرنگار، خبرنگاران را قشر بی ادعا اما تاثیرگذار در جامعه بیان کرد و گفت: خبرنگاران زبان گویای مردم هستند که در سخت ترین شرایط، میدان داری می کنند و پیام مردم را به مسئولان می رسانند.
حجت الاسلام قاسمی، حمایت مدیران استان به ویژه شخص استاندار از خبرنگاران را خواستار شد و افزود: مدیرانی که به علل مختلف از خبرنگاران شکایت کردند شکایت خود را پس بگیرند تا رسانه ها با خاطری آسوده تر به کار خود بپردازند.
وی در ادامه به مشکلات موجود استان نیز اشاره کرد و با قدردانی از نهادهای نظامی، امنیتی و انتظامی، امنیت کشور را در گرو هوشیاری و جانبازی این نهادها دانست.
خطیب جمعه مرکز استان، شناسایی 290 جاسوس و دستگیری 17 تن از آنها را نتیجه تیزهوشی و تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان خواند و حضور مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس را موجب عزت و سربلندی کشورمان بیان کرد.
حجت الاسلام قاسمی ازدواج را آیین پسندیده و مقدس خواند و آسان سازی و حمایت ویژه خانواده ها و مدیران از جوانان و تشویق آنان به ازدواج را خواستار شد.
وی با اشاره به اینکه ازدواج و فرزندآوری، برکت و روزی بیشتر در زندگی را موجب می شود تاخیر در آن را عامل پیامدهای ناخوشایند در جامعه دانست.

  18 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / مازندران
کد خبر: 73107
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز