با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور؛
بهره برداری از کارخانه تولیدی نئوپان در نکا

http://mazandaran.iribnews.ir/files/fa/news/1398/5/20/3828150_991.jpg

کارخانه تولیدی نئوپان شهرستان نکا با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

به گزارش ساجد خبر مازندران، امیری در حاشیه این مراسم که در شهرک صنعتی فاز۲ شهرستان نکا برگزار شد، از کارآفرینان و تولیدکنندگان به عنوان جهادگران عرصه اقتصاد نام برد و با اشاره به راه اندازی کارخانه سلولزی رهاسان گفت: در این طرح اقتصادی ۱۵۵نفر (مستقیم) مشغول به کار شدند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه بیش از ۸۸ لایحه دولت مربوط به رونق تولید، ایجاد اشتغال، ارتقای معیشت مردم بوده و برخی از آنان به تصویب مجلس رسیده افزود: این مجموعه تولیدی اچ تی اف فعالیت خود را از سال۹۲، تولیدات (آزمایشی) را از سال۹۶ و امسال رسما در سه شیفت آغاز کرده است.
امیری با اشاره به اینکه مجموعه تولیدی کارخانه سلولزی رهاسان به عنوان تامین کننده مواد اولیه با بیش از ۱۴۰کارگاه تولیدی دیگر در کشور در ارتباط بوده و غیرمستقیم زمینه اشتغال برای بیش از ۴هزارنفر نیز فراهم می‌آید، هزینه اولیه ساخت و راه اندازی این مجموعه را بیش از ۸۰میلیارد تومان و هزینه جاری آن را بیش از ۲۰میلیارد تومان اعلام کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: ظرفیت تولید این کارخانه بیش از ۷۵هزار مترمکعب اچ تی اف برآورد شده است.

  20 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / مازندران
کد خبر: 73149
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز