راه اندازی همزمان ۵۱۶ طرح محرومیت زدایی سازندگی در مازندران

http://mazandaran.iribnews.ir/files/fa/news/1398/5/23/3835996_555.jpg

۵۱۶ طرح محرومیت زدایی در مازندران با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور بصورت ویدئو کنفرانس راه اندازی شد.

به گزارش ساجد خبر مارندران، سردار سلیمانی در جمع مدیران مازندران و در آئین راه اندازی طرح‌های محرومیت زدایی و اشتغالزایی استان گفت: رونق تولید و رونق اشتغال نیازمند طرحی مبتنی بر مدل اقتصادی اقتصاد مقاومتی است.

وی انجام فعالیت‌های محرومیت زدایی با توجه ویژه به مناطق کم برخوردار افزود: مازندران با عنوان استان پیشرو در راه اندازی طرح‌های ماهانه محرومیت زدایی است.

استاندار مازندران نیز در مراسم راه اندازی طرح‌های محرومیت زدایی و اشتغالزایی بسیج سازندگی مازندران در ساری گفت: با حضور بسیجیان و فرماندهان سپاه در جنگ تمام عیار اقتصادی و تحریم‌های تمدید شونده ظالمانه بسیج و سپاه در کنار مردم با مدیریت جهادی برای کمک به انقلاب و نظام در کنار مردم هستند.

حسین زادگان افزود: مدل توسعه‌ای بومی مازندران با هدف توسعه اشتغال بر مبنای مدل توسعه اقتصادی سپاه در حال تدوین است.

او گفت: فراخوان خیران ، بهره گیری از ظرفیت سپاه در سازندگی و اشتغال، ساخت مناطق سیلزده از مهمترین اقدامات برای اجرای این طرح به شمار می‌آید.

حسین زادگان افزود:سپاه در کنار مردم قرار می‌گیرد و نهادی انقلابی و مورد تکریم است.

به گفته استاندار مازندران ، نوع مدیریت‌های موجود در داخل کشور موانع تولید را سبب می‌شود و با پرهیز از اختلافات باید نسبت به افزایش سطح رضایتمندی مردم و شبوه حکومت داری تلاش کرد.

سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران نیز با اشاره به راه اندازی ۱۰ خانه سیلزدگان، ساخت ۴۹۳ خانه محروم با مشارکت کمیته امداد امام خمینی مازندران و راه اندازی ۱۱۰ منزل محروم امروز در استان گفت:اجرای ۱۰ طرح راه و شهرسازی و ۳۶۶ طرح مشاغل خرد، طرح‌های محرومیت زدایی مازندران اجرا می‌شود.

او افزود: در دو سال گذشته با راه اندازی مجمع خیران محرومیت زدایی و اعزام گروه‌های جهادی سازندگی و رفع موانع تولیدی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های تولیدی و اقتصادی مازندران گفت:با همت بیش از ۵۰۰ گروه جهادی در مازندران محرومیت زدایی انجام می‌شود.

  23 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / مازندران
کد خبر: 73202
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز