امام جمعه موقت ساری:
بیداری و مقاومت مردم مظلوم کشور یمن بعد از پنج سال

http://mazandaran.iribnews.ir/files/fa/news/1398/5/25/3843471_999.jpg

امام جمعه موقت ساری گفت: اتفاقات خوب در یمن نشانه بیداری و مقاومت مردم مظلوم این کشور بعد از پنج سال است.

به گزارش ساجد خبر مازندران، امام جمعه موقت ساری در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با گرامیداشت دهه ولایت و عید سعید غدیر گفت: رسالت پیامبر اکرم (ص) با ابلاغ امامت در این روز تکمیل شده است.

حجت الاسلام قاسمی ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را فرصتی برای قدردانی از ایثار و فداکاری این عزیزان دانست و گفت: آزادگان به عنوان سفیران نظام سال‌ها سختی فراوانی را تحمل کردند و شایسته نیست که برخی از انان الان با مشکلات مواجه باشند.

خطیب نماز جمعه امروز ساری با تحلیل احوال یمن و کشمیر گفت: این روز‌ها شاهد اتفاقات حوبی در یمن هستیم که نشانه بیداری و مقاومت مردم مظلوم این کشور بعد از پنج سال است.

 

آزادگان و جانبازان ذخایر گران قیمت ملت و عظمت ایران اسلامی

 

آیت الله معلمی امام جمعه قائمشهر در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: آزادگان و جانبازان ذخایر گران قیمت ملت و مایه عزت و عظمت ایران اسلامی هستند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تفاوت آشکار دودیدار رهبر معظم انقلاب فرستادگان استکبار جهانی آمریکا با مردم مظلوم یمن گفت: ایشان با عدم دریافت پیام آمریکا و دریافت با اشتیاق فرستاده یمن به جهانیان اعلام فرمودند.

او گفت: جمهوری اسلامی ضمن ایستادگی و مقاومت در برابر ممستکبران همواره پضتیبان مظلومان جهان خواهد بود.

حجت الاسلام عظیمی امام جمعه موقت گلوگاه نیز در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر ترویج فرهنگ جهادی و ایثار را عامل مهم در حل مشکلات جامعه دانست و گفت: ایثار جوانانمان در دوران دفاع مقدس و مقاومت آزادگان عزیز در دوران اسارت برگ زرینی از افتخارات کشورمان هست که در تاریخ ماندگار است.

حجت الاسلام تقی پور امام جمعه بخش گتاب در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به فصل برداشت برنج از مسئولان خواست در زمان فروش برنج از واردات بی رویه آن جلوگیری کنند.

وی افزود: هزینه و زحمت فراوان کشت برنج باید در قیمت برنج در نظر گرفته شود.

حجت الاسلام موسوی امام جمعه بخش سرخرود در نماز جمعه این شهر با تجلیل از رشادت‌های آزادگان سرافراز در دوران اسارت و گرامیداشت دهه ولایت گفت: جشن غدیر فرصتی مناسب برای تبیین نعمت بزرگ ولایت است.

  25 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / مازندران
کد خبر: 73233
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز