خطيب نماز جمعه ساری:
تاکید امام جمعه موقت ساری بر اعتماد نکردن به آمریکا

http://mazandaran.iribnews.ir/files/fa/news/1398/6/15/3920233_272.jpg

حجت الاسلام قاسمی : هیچ اعتمادی به اروپا و آمریکا نداریم ؛ رهبر معظم انقلاب نیز بارها تاکید کردند به آمریکا اعتماد نکنیم.

به گزارش ساجد خبر مازندران، امام جمعه موقت ساری در خطبه های امروز این شهرستان با اشاره به گام سوم و آغاز کاهش تعهدات برجام گفت : به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی نباید به آمریکا اعتماد کرد چرا که آنها در سالهای گذشته با ارسال سلاح های هسته ای به عراق بسیاری از رزمندگان ما را راهی آسایشگاه های جانبازان کردند که سالهاست از مشکلات روحی و جسمی رنج می برند.
حجت الاسلام قاسمی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود در برجام عمل کرد افزود : با توجه به عملی نشدن هیچ یک از تعهدات برجام از سوی کشورهای امضاکننده، جمهوری اسلامی ایران به منظور حفظ عزت و اقتدار نظام ، باید گام سوم کاهش تعهدات برجامی را قوی بردارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن سالروز رویداد 17 شهریور سال 57 و کشتار بی رحمانه مردم در جمعه سیاه گفت: انقلاب اسلامی به راحتی به دست نیامده و ما باید قدر و منزلت این انقلاب را بدانیم.
خطیب موقت ساری در ادامه سخنان خود حق الناس را امری مهم و ضروری دانست و افزود : حق الناس در دین ما از جایگاه رفیعی برخوردار است که اگر جامعه امروزی ما به این موضوع مهم اهمیت دهد و به آن جامه عمل بپوشاند؛ بسیاری از آسیب های اجتماعی رفع و یا کمرنگ می شود.
حجت الاسلام قاسمی در بخشی دیگر از خطبه های امروز ساری به تلاش بی وقفه شالیکاران اشاره کرد و گفت : برنج با رنج و مصائب فراوان حاصل می شود که باید قدر برنج‌کاران را بدانیم و زحمات آنها را ارج نهیم.
وی از مسولان خواست برای حمایت بیشتر از کشاورزان از واردات برنج جلوگیری کنند تا دست دلالان قطع شود.
امام جمعه موقت ساری با اشاره به حضور گسترده مردم به ویژه جوانان در مراسم عزاداری و سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) گفت : حضور پررنگ حوانان در مراسم عزاداری نشانه خلوص و ایمان پاک جوانان به ائمه‌ معصومین علیه السلام است و جوانان باید با الگوگیری از امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس خط و مشی زندگی خود را تعیین کنند.

  15 شهریور 1398
بخش : استانها / شمالی / مازندران
کد خبر: 73580
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز