متن استعفای آیت‌الله طبرسی از نمایندگی ولی فقیه در مازندران

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/8/10/10807805_471.jpg

متن استعفای آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران منتشر شد.

به گزارش ساجد خبر مازندران، آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی به جهت بیماری و نبود توان جسمی استعفا داد .

متن استعفای آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران به شرح زیر است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای دامت برکاته

سلام‌علیکم
از حضرت حق جلت عظمته کمال صحت و سلامت و فزونی توفیقات آن وجود شریف را تا سپردن لوای حکومت اسلامی به حضرت بقیه‌الله عجل الله تعالی فرجه الشریف مسئلت دارم.

خداوند قادر متعال را بی‌حد و مُر شاکرم که تحت توجهات رُبُوبی و در ظِل عنایات حضرت صاحب‌الامر عجل الله تعالی اکنون که پس از 40 سال امانت‌داری در کسوت نمایندگی ولی فقیه در استان مازندران و امامت جمعه شهرستان ساری ، این امانت های بزرگ را به جهت شدت بیماری و نبود توان جسمانی به صاحب آن رد می‌نمایم ، بحمدالله و با مساعی دیگر خدمت‌گزاران، استان مازندران در زمره استان‌های ولایی مطیع منویات الهی آن رهبر فرزانه ، به صبح ظهور منجی عالم بشریت چشم دوخته است.

با سلام بی‌پایان به روح ملکوتی بنیانگذار عظیم الشان جمهوری اسلامی ایران و آرزوی علو درجات برای آن ذخیره الهی و تمامی شهدا ، اعتلای کلمه حق و با امید به این که همیشه از دعای خیر آن مراد فرزانه بهره‌مند باشم برای رد امانت نمایندگی ولی فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری از رهبر معظم انقلاب اسلامی کسب اجازه می‌نمایم تا در صورت صلاحدید این جانب را از ادامه خدمات معاف فرمایند.

سلامت و توفیق برای عزیزی که در ادامه افتخار خدمتگزاری تحت اوامر مقام شامخ ولایت را خواهد یافت، آرزو دارم.

والامرالیکم
نورالله طبرسی

  10 آبان 1398
بخش : استانها / شمالی / مازندران
کد خبر: 74289
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز