سیلاب ۳۰ واحد مسکونی گلوگاه را تخریب کرد

سیل در گلوگاه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث طبیعی
معاون عمرانی استاندار مازندران از تخریب ۳۰ واحد مسکونی بر اثر بارش باران و سیلاب در شهرستان گلوگاه خبر داد.

به گزارش ساجد خبر به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، مهدی رازجویان اظهار داشت: بر اساس آمارها و گزارش‌های ارسالی در پی بارش باران در شهرهای شرق مازندران در گلوگاه و بهشهربیش از ۱۴۰ میلی‌متر بارش بارندگی ثبت شده است.

 

وی افزود: خوشبختانه با فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدمت رسان همه راه‌های ارتباطی باز شده و  آب، برق و گاز تمامی واحدهای مسکونی، تجاری و اداری وصل است.

 

رازجویان با اشاره به اینکه بیشترین خسارت مربوط به شهر گلوگاه است، تصریح کرد: دو واحد منزل مسکونی به جهت استفاده از مصالح خشت گلی  تخریب شده و در  ۳۰ واحد مسکونی خسارت بالای  ۵۰ درصد گزارش شده است.

 

وی گفت: بیشترین خسارت را در روستاهای لمراسک تیل نو خورشید کلا و ولمازو داشتیم و در حال حاضر به دلیل کدِر بودن آب استفاده از آب لوله‌کشی میسر نیست و ناچارا از آب تانکر استفاده می‌شود و به محض رفع شدن این مشکل شاهد وصل شدن آب این روستاها خواهیم بود.

  12 آبان 1398
بخش : مازندران / حوادث
کد خبر: 74327
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز