به نمایندگی از دولت ،
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بویین زهرا رفت
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بویین زهرا رفت

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تبعیت محض دولت تدبیر و امید از رهنمودهای مقام معظم رهبری، گفت: این رهنمودها در عمق و تاروپود اندیشه دولتمردان قرار دارد.

به گزارش صیدنیوز ، علی ربیعی که به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید در نشست شورای اداری شهرستان بوئین زهرا حاضر شده بود ابتدا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: هنوز تمامی ابعاد و زوایای ارزش های این شناسائی و معرفی نشده اند و خیلی به معنای این سخن امام راحل که جنگ یک نعمت بود پی نبرده اند.
وی ادامه داد:دولت تدبیر و امید به دنبال پیروی و احیای ارزش های دوران دفاع مقدس است و در آرامش و سکوت تمام و با دوری جستن از جنجال و حاشیه سازی به ارائه خدمات به مردم ایران اسلامی مشغول است.
ربیعی در پاسخ به این انتقاد که چرا دولت از خود دفاع نمی کند نیز به گفتن این جمله بسنده کرد:شهدا نیز در دوران دفاع مقدس خالصانه و مظلومانه به مبارزه می پرداختند و با دوری از هرگونه جنجال و هیاهو برای خدمت به مردم کار می کردند.
وی با بیان اینکه یکی از ارزش های دیگر دفاع مقدس رعایت احترام و ادب بود ادامه داد: دولت تدبیر و امید نیز این ارزش را در جامعه زنده نگه داشته و سعی می کند که هرگز آبروی مومنی ریخته نشود و تنها برای گسترش آرامش و امید در جامعه و افزایش نشاط در اقشار مختلف جامعه اقدام نماید.
ربیعی ادامه داد:آنچنان که رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس جان خود را برای آرامش دیگران هدیه کردند مسئولان نیز باید با تمام توان خود در راه زندگی بهتر مردم بکوشند.
وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید گوش به فرمان مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: مسئولان دولت تدبیر و امید ارتباط و دوستی صمیمانه میان معظم له و رئیس جمهوری را مایه مباهات دانسته و این موضوع را در اعتلای نظام اسلامی در زمینه های مختلف موثر می دانند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهم ترین ویژگی دولت روحانی را عقلانیت و سخت کوشی دانست و افزود:با توجه به اقدام های انجام شده در این دولت به زودی شکوفایی و رونق اقتصادی را شاهد خواهیم بود و همه ملت ایران طعم شیرین این رونق و شکوفایی را خواهند چشید.
وی ادامه داد:دولت یازدهم در شرایطی کشور را تحویل گرفت که در زمینه گندم به شدت به کشورهای دیگر وابسته بودیم ولی اکنون بعد از سه سال توانستیم در زمینه این محصول استراتژیک به خودکفائی برسیم.
وی ادامه داد:همچنین در زمان تحویل دولت شاهد تعطیلی کارخانه ها و کاهش صندوق ارزی کشور بودیم که با فعالیت های دولت تدبیر و امید این وضع بهبود یافت و در ادامه امیدواریم شاهد رونق هرچه بیشتر صنعت در کشور باشیم.
ربیعی با اشاره به فعالیت های دولت در بخش رفاهی اشاره کرد و گفت: 90 درصد غربالگری شنوایی و بینوایی در شهرستان های محروم و صدور بیمه 11 میلیون جمعیت حاشیه نشین شهری انجام شده ولی هنوز تا رسیدن به ایده آل جامعه مسیر طولانی ای باقی مانده است.
وی در پایان برای پیگیری ارتقا و دوشیفته کردن درمانگاه شهرستان بوئین زهرا،افزایش بخش های زنان،داخلی،اطفال و جراحی بیمارستان این شهرستان و اختصاص یک دستگاه آمبولانس،استقرار مرکز آموزش مهارت های پیشرفته متناسب با بخش کشاورزی در شهرستان، افزایش دوبرابری بودجه صندوق تعاونی های بخش کشاورزی در صورت مولد بودن، توسعه مراکز نگهداری سالمندان و معلولان شهرستان ، اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه در روستاها و پیگیری طرح معلولان فاقد مسکن تا سال 96 دستورهای لازم را صادر کرد.
شهرستان بوئین زهرا به مرکزیت بوئین زهرا در جنوب شرقی استان قزوین قرار دارد.

  • روابط عمومی فرمانداری بویین زهرا

  1 فروردین 1395
بخش : قزوین / دولت
کد خبر: 56109
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز