سلطان قبر دستگیر شد/ س. ح. ا کیست؟

سلطان قبر,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
بعد از انتشار خبر پرده برداری از ماجرای مافیای فروش قبر در تهران، یک منبع آگاه خبر دستگیری این فرد را تأیید کرد.

بعد از انتشار مصاحبه با عنوان« پرده برداری از مافیای فروش قبر در تهران/ حقیقت ماجرای همسطح سازی قبرستان ابن بابویه»، یک منبع آگاه از دستگیری سلطان فروش قبر خبر داد.

 

این منبع آگاه اعلام کرد :نام این فرد« س- ح- ا» است و صبح امروز توسط نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و به دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرری دستگیر شده است.

 

چند هفته قبل بود که، در مصاحبه ای با حجت الاسلام علامه، مدیر آستان ابن بابویه شهرری، از مافیای فروش قبر در تهران پرده برداری کرد و حجت الاسلام صادقی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری نیز در مصاحبه ای دیگر از اخراج فرد واسطه گر فروش قبور از آستان شیخ صدوق( ره) خبر داده بود.

 

مدیر آستان ابن بابویه شهرری در بخشی از مصاحبه خود، گفته بود:« از گذشته یادمان است که می گفتند بدترین کار مرده خوری است؛ بنده نمی دانستم که مرده خوری به چه معناست، تا اینکه اینجا آمدم و دیدم که مرده خوری وجود دارد. در حالی که ما باید به خانواده های متوفی کمک کنیم و آرامش روحی و روانی انتقال دهیم و در حد توان دستگیر آن ها باشیم، متأسفانه با حضور این گروه مافیایی بار بیشتری بر دوش آن ها گذاشته بود و خانواده ها در شرایط بسیار بدی قرار گرفته بودند. بعد از دفن اموات خانواده ها متوجه می شدند که چه بار مالی سنگینی برای این موضوع متحمل شده اند که قانوناً نیز نباید آن را پرداخت می کردند».

  16 شهریور 1399
بخش : تهران / جامعه
کد خبر: 77492
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز