حادثه مرگبار در مترو توحید جان سه نفر را گرفت + جزئیات

حادثه مرگبار در مترو توحید,کار و کارگر,اخبار کار و کارگر,حوادث کار
سخنگوی آتش نشانی تهران از مرگ سه نفر در پی سقوط بالابر در یکی از ایستگاه های در حال ساخت مترو در تقاطع خیابان آزادی و نواب خبر داد.

سید جلال ملکی با اعلام خبر سقوط مرگبار بالابر در ایستگاه در حال ساخت مترو در تقاطع خیابان آزادی و نواب اظهار کرد :ساعت ۱۰:۲۲ صبح امروز یک مورد حادثه سقوط بالابر در تقاطع خیابان آزادی و نواب به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور آتش نشانان در مدت زمان حدواً ۱۵۰ ثانیه در محل حادثه افزود:محل حادثه ایستگاه مترو در حال ساخت بود و پروژه کارگاهی در آن وجود داشت.

 

وی خاطرنشان کرد :در محل مذکور پیمانکار و کارگران در حال کار بودند که یک دستگاه بالابر متعلق به پیمانکار در حالیکه بنابر اطلاعات اولیه سه نفر در آن حضور داشتند ، به پایین سقوط کرده بود.

 

ملکی عنوان کرد :آتش نشانان خود را به محل سقوط دستگاه بالابر رسانده و با تجهیزات موجود، ضمن انجام عملیات برش کاری، به سرعت موفق شدند هر سه نفر را از داخل بالابر خارج کنند.

 

سخنگوی آتش نشانی تهران تصریح کرد :پس از تحویل این افراد به عوامل اورژانس مشخص شد هر سه نفر جان خود را از دست داده اند.

 

وی متذکر شد :در نهایت محل حادثه تحویل مسئولان کارگاه و پروژه شد و در ساعت ۱۰:۵۸ عملیات به پایان رسید و آتش نشانان به ایستگاه های خود بازگشتند.

 

به گفته ملکی، علت این حادثه در دست بررسی است.

  5 آبان 1399
بخش : تهران / حوادث
کد خبر: 78123
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

در حادثه مهار و اطفای دیر هنگام آتش سوزی توسکستان چه کسی را مقصر میدانید؟


مخابرات صیدنیوز