ریزش تونل در حال ساخت مترو در تهران/ یک کارگر فوت شد

ریزش تونل در حال ساخت مترو در تهران,کار و کارگر,اخبار کار و کارگر,حوادث کار
مدیر عامل شرکت مترو تهران جزئیات حادثه ریزش سقف تونل در حال ساخت مترو را تشریح کرد.

«علی امام» مدیر عامل شرکت مترو تهران در گفت وگو با خبرنگار در مورد جزئیات حادثه ریزش سقف تونل در حال ساخت مترو اظهار‌کرد: در اثر حفاری گالری تأسیسات ایستگاه ۱۷ شهریور ماه در تقاطع خط ۶ و۷ قسمتی از سقف گالری ریزش می کند. در این حادثه ۴ کارگر مشغول بکار بودند که خوشبختانه سه نفر بلافاصله خود را نجات می‌دهند و متأسفانه یکی از کارگران در زیر آوار مدفون می شود.

 

او در واکنش به این که با قوت گرفتن فعالیت های عمرانی مترو در هفته های اخیر شاهد وقوع حوادثی بوده ایم، اظهار‌کرد: دو حادثه با دو منشأ مختلف رخ داد. در حادثه اول پیمانکار مقصر نبود، بلکه یک شرکت که ۳۵ روز قبل تاییدیه را دریافت کرده بود نسبت به بهره برداری از آسانسور اقدام کرده بود.

 

مدیرعامل مترو تهران افزود: در حادثه امروز نیز کار کردن زیر زمین یکی از مشاغل سخت است و بعضی حوادث بعضا اجتناب ناپذیر هستند ولی باید سعی کرد تا جایی که امکان دارد این اتفاق رخ ندهد.

 

امام ادامه داد: در محدوده خیابان شهریور که این حادثه رخ داده است، در گذشته نشست های متعددی رخ داده و خاک آن وضعیت سستی دارد. در این محل براساس گزارش های اولیه ای که گرفتم با احتیاط اقدامات در حال اجرا بود و تمهیدات HSE نیز در نظر گرفته شده بود، اما این حادثه تلخ رخ داد.

 

مدیرعامل مترو تهران تأکید کرد: باید بیش از پیش دقت کنیم تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

 

  18 آبان 1399
بخش : تهران / حوادث
کد خبر: 78269
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

در حادثه مهار و اطفای دیر هنگام آتش سوزی توسکستان چه کسی را مقصر میدانید؟


مخابرات صیدنیوز