قائم مقام وزیر کشور در بوشهر:
تأمین امنیت وظیفه مهم دولت است
تأمین امنیت وظیفه مهم دولت است

قائم مقام وزیر کشور تامین امنیت را از مهم‌ترین وظایف دولت ذکر کرد و گفت: در سایه امنیت است که کشور به اهداف خود دست می‌یابد و وزارت کشور به عنوان مسوول امنیت کشور وظیفه دارد استانداران را برای تامین امنیت کمک کند.

به گزارش ساجدخبر ، محمدحسن مقیمی در نشست شورای اداری استان بوشهر که با دستور کار معرفی معاون جدید سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر برگزار شد، با بیان اینکه باید در سایه وحدت وظایف خود را در راستای اهداف نظام اسلامی انجام دهیم اظهار داشت: در ارزیابی معاونان سیاسی امنیتی کشور اقدامات حقیقی معاون سابق استاندار بوشهر در رده بالای جدول بود و باید از خدمات ایشان قدردانی کنیم و اکنون هم در استان البرز منشا خدمات اثر و خیر است.
وی با اشاره به معرفی عبدالکریم گراوند به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر به سوابق اجرایی و مدیریتی وی اشاره کرد و بیان داشت: آقای گراوند 15 سال در شهرستان‌های مختلف فرماندار بوده و 3 سال هم هست که در وزارت کشور فعالیت می‌کند.
قائم مقام وزیر کشور تصریح کرد: دولت تعهداتی در قبال ملت دارد که باید تمام وقت خود را بگذارد که با کمک مدیران کل و دستگاه‌های اجرایی آن وظایف را به نحو مطلوب به انجام برساند.
مقیمی، تامین امنیت را از مهم‌ترین وظایف دولت ذکر کرد و ادامه داد: در سایه امنیت است که کشور به اهداف خود دست می‌یابد و وزارت کشور به عنوان مسوول امنیت کشور وظیفه دارد استانداران را برای تامین امنیت کمک کند.
وی گفت: در شرایطی که ناامنی در کشورهای همسایه ما بیداد می‌کند و جنگ جان انسان‌های زیادی را می‌گیرد با تلاش مسؤولان امنیتی کشور، شاهد امنیت پایداری در مرزهای کشور هستیم.
قائم مقام وزیر کشور خاطرنشان کرد: باید از همه کسانی که در برقراری امنیت سهم دارند قدردانی کنیم و بدانیم که یکی از وظایف مهم استانداران تامین امنیت است.
مقیمی با بیان اینکه معاون امنیتی استانداری بیشترین نقش را در برقراری امنیت دارد، بیان کرد: یکی دیگر از وظایف استانداران توجه به سرمایه اجتماعی است و در این راستا سازمان امور اجتماعی کشور شکل گرفته و استانداران در این سازمان نقش تعیین کننده‌ای برای کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند.
وی بیان کرد: همچنین معاون سیاسی نقش مهمی در برگزاری مطلوب انتخابات دارد که باید کمک شایانی به استاندار داشته باشد، باید در امر انتخابات شبانه‌روزی تلاش کرد تا انتخابات با مشارکت حداکثری مردم انجام شود.
قائم مقام وزیر کشور با اشاره به اینکه بوشهر از استان‌های مهم و امید کشور است، گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و حجم سرمایه‌گذاری‌ها در استان بوشهر، این استان از اهمیت بالایی برای کشور برخوردار است.

 

- روابط عمومی استانداری بوشهر

  13 آذر 1395
بخش : بوشهر / دولت
کد خبر: 57036
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز