معاون توسعه دانشکده علوم پزشکی گراش خبرداد : ۹ اتاق عمل جدید بیمارستان این شهر درسال جاری به بهره برداری می رسد .

دکترسید جواد محقق معاون توسعه ومدیریت منابع دانشکده علوم پزشکی شهرستان گراش ضمن بازدید از طرح های در دست احداث بیمارستان حضرت امیر المومنین (ع) گراش  ورضایتبخش توصیف نمودن پیشرفت فیزیکی آنها از به بهره برداری رسیدن ۹ اتاق عمل جدید این مرکز درمانی وآموزشی درسال  جاری خبر داد وگفت :طرح توسعه اورزانس ، بلوک زایمان وNICU بیمارستان تا قبل ازاتمام سال جاری  به بهره برداری میرسد .

وی  مساحت اورزانس جدید را ۶۰۰ مترمربع ، باظرفیت ۱۵ تختخواب و هزینه ساخت آن را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان عنوان وافزود: بخش عمده هزینه این طرح از اعتبارات دولتی و قسمتی از نیت خیر محلی تامین شده است . دکتر محقق در مورد بخشهای جدید CCU وnicu نیز اظهار کرد :  باتوجه باینکه این بخشها دیرتر  و به مساحت ۶۰۰ مترمربع وهزینه یک میلیارد ونهصد میلیون تومانی نیکوکارمحلی  شروع به احداث شده اند  علیهذا تلاش میکنیم درسال آینده نسبت به بهره برداری از آنها اهتمام نماییم .

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشکده علوم پزشکی شهرستان گراش  در رابطه با احداث کلینیکهای تخصصی وفوق تخصصی حضرت مولی الموحدین علی (ع)  نیزاظهار نمود : این کلینیک در ۵ طبقه و هرطبقه دوهزارمتر مربع در  محوطه بیمارستان درحال احداث میباشد که  هزینه آن بالغ بر ۱۵ میلیاردتومان  میباشد که این مبلغ نیز ازسوی خیر محلی  تخصیص یافته است .

به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش : دکترسید جوادمحقق با تاکبد بر گشایش کلینیک مذکور درسال آتی  برتلاش خود  جهت  ساخت وتجهیز بخشهای جدید این بیمارستان تصریح کرد و خاطرنشان  نمود : همه تلاش ما این است که این مرکز را به کادر درمانی  و پزشکان مجرب  و تجهیز هرچه بیشتر آن ساعی باشیم وبتوانیم بهترین خدمات رابه مردم شریف شهرستان ، منطقه واستانهای همجوار ارائه دهیم لیکن باز هم معتقدیم تا نیل به نقطه ایده آل فاصله داریم  ولی در رفع کاستیها با نهایت اهتمام به تلاش هستیم .

شایان ذکراست که بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) گراش یکی از مراکز فعال درمانی جنوب کشور محسوب میباشد که بیماران بسیاری از استانهای همجوار را پذیرش و مداوا مینماید و باتوجه بوجود مرکز سرطان شناسی دراین مرکز و انجام عمل قلب ، سرطان و ... پس از مرکز استان  ، فعال ترین ارائه دهنده خدمات محسوب است .

  2 دی 1395
بخش : استانها / جنوبی / فارس
کد خبر: 57304
مرجع: قاسم ایزدیان خبرنگار ساجدخبر فارس
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز