مدیر مجمع القرآن فاطمیون (س) گراش خبرداد: طرح نوین حفظ محازی قرآن در مجمع القرآن گراش آغاز شد

حجت الاسلام سعید بصیری مدیر موسسه مجمع القرآن فاطمیون (س) شهرستان گراش در گفتگو با خبرنگار ساجدخبر در این شهر از نامنویسی طرح نوین حفظ محازی قرآن خبرداد  وگفت : این طرح برای آن دسته از افراد علاقمندی درنظرگرفته شده است که به دلایلی توفیق حضوری درکلاسهای حفظ کلام الله مجید دراین موسسه ندارند .

وی با اظهار اینکه اولویت ما این است که قرآن آموزان درظرف هر روز بتوانند نصف صفحه از قرآن کریم را حفظ نمایند  ولی از سوی دیگر باتفاوت استعداد وتوانایی افراد  برآنیم که در یکی از ایام هفته با علاقمندان تماس حاصل و محفوظات آنها را مورد ارزیابی قرار دهیم .

بصیری دراین زمینه با تاکید بر حضور افراد ساکن در منطقه در هرسه ماه یکبار جهت آزمون در مجمع القرآن فاطمیون (س) به علاقمندان خارج از منطقه نیز اشارت و عنوان نمود: علاقمندانی که در خارج ازمنطقه واستان سکونت دارند الزاما هرشش ماه یکبار باید در مجمع حضور و مورد آزمون قرار گیرند. مدیر مجمع القرآن فاطمیون (س ) گراش همچنین از حافظان کل قرآن مجید که تمایل به دریافت گواهینامه مرتبط ازاین موسسه قرآنی دارند خواست با شرکت دراین طرح و آزمون نهایی  نسبت به اخذ گواهینامه اقدام نمایند .

عبدالمهدی وفایی فرد مدیر روابط عمومی مجمع القرآن فاطمیون گراش نیز از علاقمندان مایل به شرکت دراین طرح  ازسراسر کشور از آنان خواست به منظور کسب آگاهی بیشتر ونحوه نامنویسی با شماره تلفن ۰۷۱۵۲۴۴۵۴۴۵ داخلی ۱۰۵ تماس و مقدمات نامویسی خویش رادراین طرح نوین فراهم نمایند .

  12 دی 1395
بخش : استانها / جنوبی / فارس
کد خبر: 57466
مرجع: قاسم ایزدیان خبرنگار ساجدخبر فارس
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز