معاونت سیمای صداوسیمای مرکز فارس اعلام کرد:
شبکه فارس با مجموعه طنز خودمونی میهمان خانه مردم شیراز می شود .
شبکه فارس با مجموعه طنز خودمونی میهمان خانه مردم شیراز می شود .

سري جديد مجموعه "طنز خودموني" در حال توليد است و به زودي از شبكه فارس و شبكه شما  پخش مي شود.

به گزارش ساجدخبر ، امير رئوف، معاون سيماي فارس از توليد و پخش مجموعه طنز "خودموني" در 26 قسمت 30 دقيقه اي با رويكرد اجتماعي، فرهنگي و با تكنيك آيتم هاي اپيزوديك براي پخش از شبكه شما و فارس خبرداد و گفت: مجموعه قبلي "طنز خودموني" با تلفيقي از بازيگران تئاتر و تلويزيون شيراز و عوامل حرفه اي شبكه فارس خوش درخشيد و مديريت شبكه شما سفارش توليد اين مجموعه را براي اين شبكه داده است. وي گفت در اين مجموعه موضوعات اجتماعي و فرهنگي به شكلي طنازانه و نقادانه نمايش داده مي شود و تلاش داريم اين موضوعات را به اين طريق آسيب شناسي كنيم.

معاون سيماي فارس يكي از ويژگي هاي اين مجموعه را توانمندي بازيگران دانست كه هركدام در هر آيتم با نقشي متفاوت ظاهر مي شوند.

وي خاطرنشان كرد: تصويربرداري اين مجموعه از ارديبهشت  1397 آغاز شده است و مراحل توليد آن همچنان ادامه دارد. اين مجموعه جمعه ها ساعت 22 از شبكه فارس پخش مي شود.

لازم به ذکر است : مجيد پايدار تهيه كننده،كارگردان و تدوينگر و الهام بهرامي شاد نويسنده مجموعه طنز "خودموني" است. / میلاد اصفهانی

  27 تیر 1397
بخش : فارس / فرهنگی
کد خبر: 64184
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز تلگرام ساجدنیوز