قاچاقچی بزرگ سیگار در هرمزگان به هلاکت رسید

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک محموله قاچاق مخلوط ،شامل تریاک،سیگار و پوشاک و دستگیری سه قاچاقچی و هلاکت یک نفردیگرازآنها خبر داد.

سردار عزیزالله ملکی شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در محموله کشف شده که در یک تانکر حمل سوخت جاسازی شده بود، یکهزار و 400کیلوگرم تریاک ،920 ثوب پوشاک به ارزش چهار میلیارد ریال و سه میلیون و 400هزار نخ سیگار به ارزش سه میلیارد ریال به دست آمد.

به گفته فرمانده انتظامی هرمزگان در عملیات یاد شده سه نفر دستگیر شدند و یک نفر از قاچاقچیان نیز زخمی شد که هنگام انتقال به مرکز درمانی جان باخت.

سردار ملکی محل این عملیات را شهرستان بندرخمیر اعلام و اضافه کرد:مواد مخدر و کالاهای کشف شده از راه دریا وارد و به قصد توزیع در استان های مرکزی کشور بارگیری شده بود.

وی خاطرنشان کرد:از ابتدای سال جاری تاکنون ،31تن و 700کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده که 25درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

  26 تیر 1395
بخش : هرمزگان / حوادث
کد خبر: 55198
مرجع: باشگاه خبرنگاران
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز