نماینده اهواز: آرامش در اهواز برقرار است

حمله تروریستی در اهواز,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این که «مقامات امنیتی استان خوزستان در حال پیگیری علل حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز هستند»، گفت‌ که در حال‌ حاضر آرامش در این شهر برقرار است.

علی ساری در گفت‌وگو با خبرنگار، با تسلیت شهادت جمعی از هموطنانمان در حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز، گفت‌: قطعا این اقدامات جسته و گریخته نمی‌تواند اثری بر اقتدار کشور داشته باشند، این تحرکات از سوی افراد فریب خورده‌ای صورت می‌گیرد که قصد دارند در کشور ناآرامی ایجاد کنند، اما آنها در میان مردم جایگاهی ندارند.

 

وی با بیان این که «مراسم رژه نیروهای مسلح در سراسر کشور در امنیت برگزار شده»، اظهار کرد: در اهواز عده‌ای فریب خورده سعی داشتند مراسم را بر هم بریزند که اکثر آنها به هلاکت رسیدند و ما امیدواریم افراد فریب خورده‌ای که در این مسیر گام برداشته اند به راه راست هدایت شوند.

 

نماینده مردم اهواز با بیان این که «عاملان اصلی و جزئیات این حادثه تروریستی باید توسط وزارت اطلاعات اعلام شود»، یادآور شد: مقامات امنیتی استان (خوزستان) نیز پیگیر بررسی علل این حادثه هستند. خوشبختانه در حال‌ حاضر آرامش در اهواز برقرار است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 

ساری با بیان این که «مراسم عزاداری سیدالشهدا در ۱۰ روز اول محرم در امنیت کامل در این شهر برگزار شده است»، تصریح کرد: کسانی که از وحدت و انسجام مردم هراس دارند می‌خواهند به انحای مختلف این وحدت را تحت الشعاع قرار دهند که ان‌شاء‌الله موفق نخواهند شد.

  31 شهریور 1397
بخش : خوزستان / داخلی
کد خبر: 66210
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز صیدنیوز