مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان ایلام خبرداد :
سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام
سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از سفر سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان در روز سه شنبه ٢٥ آبان و بازدید از پایانه مرزی مهران خبر داد.

به گزارش ساجدخبر ، علی محمد نیاکان افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی حجت الاسلام و المسلمین حسین ملکی مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از پایانه مرزی مهران و نحوه خدمات رسانی به زائران و همچنین ارائه خدمات و فعالیت های فرهنگی، مذهبی در این مرز بازدید می کند.
وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی در مرز مهران توسط این اداره کل گفت: ٥٠ خیمه نماز توسط کانون های فرهنگی، هنری مساجد در مسیرهای تردد زائران به مرز مهران راه اندازی شده است.
نیاکان اظهار کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر بازدید از پایانه مرزی مهران و بازدید از این خیمه ها با مسئولان اجرایی و فرهنگی استان از جمله استاندار ایلام مستقر در مرز مهران دیدار و گفت و گو می کند.
مرز بین المللی مهران در فاصله ٩٥ کیلومتری مرکز ایلام واقع است و پیش بینی می شود اربعین امسال دو میلیون زائر از طریق این مرز به عتبات عالیات مشرف شوند.

 

- روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان ایلام

  24 آبان 1395
بخش : ایلام / فرهنگی
کد خبر: 56729
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز