مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان ایلام خبرداد :
سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام
سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از سفر سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان در روز سه شنبه ٢٥ آبان و بازدید از پایانه مرزی مهران خبر داد.

به گزارش ساجدخبر ، علی محمد نیاکان افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی حجت الاسلام و المسلمین حسین ملکی مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از پایانه مرزی مهران و نحوه خدمات رسانی به زائران و همچنین ارائه خدمات و فعالیت های فرهنگی، مذهبی در این مرز بازدید می کند.
وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی در مرز مهران توسط این اداره کل گفت: ٥٠ خیمه نماز توسط کانون های فرهنگی، هنری مساجد در مسیرهای تردد زائران به مرز مهران راه اندازی شده است.
نیاکان اظهار کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر بازدید از پایانه مرزی مهران و بازدید از این خیمه ها با مسئولان اجرایی و فرهنگی استان از جمله استاندار ایلام مستقر در مرز مهران دیدار و گفت و گو می کند.
مرز بین المللی مهران در فاصله ٩٥ کیلومتری مرکز ایلام واقع است و پیش بینی می شود اربعین امسال دو میلیون زائر از طریق این مرز به عتبات عالیات مشرف شوند.

 

- روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان ایلام

  24 آبان 1395
بخش : ایلام / فرهنگی
کد خبر: 56729
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز