امام جمعه سنقرو کلیایی امام جمعه سنقر و کلیایی :
ماه محرم رشد معنوی و سیاسی جامعه را به دنبال دارد.
ماه محرم رشد معنوی و سیاسی جامعه را به دنبال دارد.

امام جمعه سنقر و کلیایی با بیان اینکه ماه محرم ماهی است که رشد معنوی و سیاسی جامعه را به دنبال دارد اظهار امیدواری کرد در این ایام بتوانیم از فرصتهای معنوی کمال بهره را از مجالس عزاداری امام حسین (ع) ببریم و منکرها را بشناسیم و از آنها دوری کنیم.

به گزارش ساجدخبر ، حجت الاسلام مجید صفدری روز دوشنبه با حضور فرماندار و سایر مسئولین در آیین نواختن زنگ امر به معروف و نهی از منکر در دبیرستان الغدیر سنقر و کلیایی افزود: ملاک تشخیص منکر نگاه به سابقه، اصالت، پیشینه، شخصیت، عمل و اعتماد به گفتار کسی است که مسایل را تعریف می کند.
وی اظهار کرد: امروز تمام عالم دست به دست هم داده اند برای اینکه معروف را ذلیل کنند و منکر را که فساد، تباهی، ظلم، خونریزی و جهالت است، گسترش دهند.
امام جمعه سنقر و کلیایی افزود: همه انسانها روز اول خلقت، فطرت پاک الهی دارند اما با معرفت و شناخت خوبی ها و بدی ها می توانند معروف را انتخاب کنند تا باطل نتواند آنها را جذب کند.
وی گفت: انسانها بایستی مواظب باشند به سمت باطل نروند چون مسیری که زشتی آن با زیبایی پوشش داده می شود و به جامعه ارایه می گردد انسانها را از مسیر درست منحرف می کند.
حجت الاسلام صفدری اظهار داشت: دشمن در خارج از مرزها که با هزینه های فراوان برای ما برنامه می سازد برای این است که ما را به سمت منکر هدایت کند در حالی که ما می دانیم ماهیت آن برنامه ها دشمنی با دین ما و برخلاف راه انبیا الهی است.
امام جمعه سنقر و کلیایی داشتن ایمانی که متزلزل نشود و صبر و شکیبایی در مسیری که برای ساختن کشور براساس اعتماد انتخاب شده است را مورد تاکید قرار داد و گفت: ملت ایران بر همین اساس انقلاب کردند و امروز بعد از گذشت 40 سال این انقلاب هر روز درخشان ترمی شود و دشمنان ضعیف تر می شوند.

فرمانداری سنقر و کلیایی

  12 مهر 1395
بخش : کرمانشاه / مذهبی
کد خبر: 56210
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز