رایزنی استاندار کردستان با علی لاریجانی و محمدرضا عارف

رئیس فراکسیون امید در خصوص تصویب لایحه دو فوریتی مناطق آزاد تجاری، صنعتی در مجلس دهم همراهی فراکسیون امید مجلس برای تصویت لایحه منطقه آزاد بانه و مریوان را قطعی عنوان کرد.

عبدالمحمد زاهدی از دیدار و گفتگوی جداگانه خود با رییس مجلس شورای اسلامی و نیز رییس فراکسیون امید مجلس در خصوص منطقه آزاد بانه و مریوان خبر داد و گفت: در این دیدار از روسای محترم مجلس و فراکسیون امید خواسته شد که با عنایت ویژه در تصویب این لایحه٬ دولت تدبیر و امید را برای توسعه استان کردستان همراهی کنند.

وی افزود: با توجه به نفوذ فراکسیون امید در مجلس دهم٬ این فراکسیون می‌تواند نقشی ویژه در تصویب لایحه منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان ایفا نماید.

استاندار کردستان با اشاره به ضرورت رایزنی گسترده و موثر دولت برای جلب نظر اکثریت مجلس و تصویب نهایی لایحه خاطر نشان کرد: از مجمع نمایندگان استان کردستان نیز می‌خواهیم با رایزنی و نیز ارائه مستندات و نظرات کارشناسی و تخصصی برای اقناع سایر نمایندگان ما را یاری کنند.

زاهدی ادامه داد: با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته و نظر مساعد دکتر لاریجانی و دکتر عارف امیدواری بالایی برای تصویب لایحه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مجلس دهم وجود دارد.

  19 تیر 1395
بخش : کردستان / داخلی
کد خبر: 55102
مرجع: خبرآنلاین
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز