کشف اختلاس ۶۷ میلیاردی در سازمان بازنشستگی شهرداری

شهرداری تهران,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری با اشاره به کشف دزدی در مجموعه عمران کارکنان می‌گوید: در حال تحقیق و بررسی هستیم و حتی برای این موضوع وکیل هم گرفته‌ام. مدیر امور مالی در اینجا بوده که ما اکنون حکم توقیف او را گرفته‌ایم.

سازمان بازنشستگی شهرداری و شرکت عمران کارکنان شهرداری زیرمجموعه آن، این روزها بسیار خبرساز شده‌اند. در مدت گذشته خبراستخدام ژن‌های خوب در این سازمان منتشر شد که البته مدیران آن اعلام کردند چنین موضوعی صحت نداشته است. این اتفاق در چند روز گذشته مجددا تکرار شد و خبر استخدام‌های دیگری از این سازمان به گوش رسید.

 

در میان اخبار استخدام‌ها، اخبار دیگری به گوش می‌رسد و آنگونه که مدیران این مجموعه گفته‌اند به تازگی یک دزدی ۶۷ میلیاردی مربوط به دوه قبل کشف شده است. این خبر را امید توفیقی مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران به رویداد۲۴ داده است. او گفته است: از مدت زمانی که روی کار آمده‌ام در حال تحقیق و بررسی هستیم و حتی برای این موضوع وکیل هم گرفته‌ام. مدیر امور مالی در اینجا بوده که ما اکنون حکم توقیف او را گرفته‌ایم. 

 

مدیر شرکت عمران کارکنان شهرداری می‌گوید: ۴ ماه است که بر سرکار آمده‌ام و در این مدت پرونده‌های آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته است که بخشی از این پرونده‌ها نیز در دادگاه قرار دارد. 

 

باید بیایید و ببینید که در ۱۴ سال گذشته چه اختلاس‌هایی در شهرداری بوده

توفیقی می‌گوید: باید بیایید و ببینید که در ۱۴ سال گذشته چه اختلاس‌ها و پرونده‌های عجیبی وجود دارد. امروز شهرداری تهران ۵۴ هزار میلیارد تومان بدهکار است و هیچ کس هم جرات گفتن آن را ندارد، آقای نجفی شهردار سابق تهران این موضوعات را اعلام کرد که برایشان مشکل درست شد. در این شرایط ما آمدیم که حقوق بازنشستگان را سر و سامان دهیم اما به یکباره با وضعیت بسیار اسفباری از دزدی و بخور بخور مواجه شدیم.

 

  30 مرداد 1397
بخش : جامعه
کد خبر: 65199
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز