دندانپزشکی که مخترع و تولید‌کننده پشمک شد!

مخترع و تولید‌کننده پشمک,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها
ماجرای جالب و شنیدنی اختراع پشمک توسط یک دندانپزشک را در این خبر دنبال کنید.

ماجرای اختراع و تولید برخی از کالاها و اقلام پر طرفدار آنقدر جالب و عجیب است که گاهی انسان فکر می‌کند که با داستان‌های تخیلی و ساختگی سر و کار دارد.

 

رسیدن به اهداف کوچک و بزرگی که برای خودمان در زندگی ترسیم می‌کنیم و همه تلاش و کوشش مان را برای تحقق و رسیدن به آن اهداف به کار می‌گیریم و گاهی از نرسیدن به هدف سر خورده و ناراحت می‌شویم. اما  همه ماجرای زندگی انسان در تلاش برای رسیدن به یک هدف خلاصه نمی‌شود و در برخی از مواقع در میانه راه دنبال کردن یک هدف، چراغ موفقیت و پیروزی در طرفی دیگر روشن می‌شود و ما را به سوی خود فرا می‌خواند.

 

مخترع و تولید‌کننده پشمک,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

در یک اتفاقی جالب و شاید به ظاهر ساده فردی که در حال ساخت نوعی دستگاه سانتریفوژ  بود، موفق شد قند را تبدیل به رشته هایی نرم کند که تبدیل به تجارتی پرسود برای او شد و هم اکنون با نام پشمک در جهان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

 

در سال ۱۸۹۷ دندانپزشکی به نام ویلیام موریسون، هنگامی که مشغول آزمایش و ثبت اختراع دیگری بود، به صورت کاملا اتفاقی به ترکیب جدیدی دست پیدا کرد که هیچگاه فکر نمیکرد تا این حد برای عده قابل توجهی خوشایند باشد.

  12 آذر 1397
بخش : جامعه
کد خبر: 68162
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز