باد، باران، برف و سرما در شمال و شمال غرب کشور

سازمان هواشناسی کشور طی اطلاعیه‌ای پیش‌بینی کرد که بارش باران، وزش باد نسبتا شدید، کاهش دما و در ارتفاعات بارش برف خفیف در شمال غرب و شمال کشور رخ خواهد داد.

سازمان هواشناسی کشور امروز طی اطلاعیه شماره ۷۶ خود اعلام کرد بارش باران، وزش باد نسبتا شدید، کاهش دما و در ارتفاعات بارش برف خفیف در شمال غرب و شمال کشور رخ خواهد داد و در این مدت جاده‌های کوهستانی در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان ، اردبیل، مازندران و گلستان مه آلود خواهد بود و کاهش دید افقی می‌تواند سبب اختلال در حمل و نقل جاده ای شود.

 

بر اساس این اطلاعیه، وضعیت یاد شده امروز سه‌شنبه در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، شمال اردبیل، گیلان و غرب مازندران و فردا چهارشنبه در شمال آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی پیش‌بینی شده است.

 

این اطلاعیه افزوده است: روز سه شنبه ضمن کاهش نسبی دما احتمال بارش برف خفیف در ارتفاعات اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی پیش بینی می شود که از این رو توصیه می‌شود با توجه به شرایط ذکر شده در مناطق فوق، اقدامات ایمنی لازم جهت جلوگیری از خسارات احتمالی لحاظ شود.

  28 مهر 1395
بخش : جامعه / آب و هوا
کد خبر: 56375
مرجع: مهر
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز