قابلیت ارسال نظر در کانال‌ ها به تلگرام اضافه شد

قابلیت های جدید در تلگرام,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها
امکان ارسال نظر در کانال‌ های تلگرام فراهم شد.

بروزرسانی جدید تلگرام به کاربران اجازه می دهد نظر خود را در کانال های مختلف ارسال کنند و به صورت ناشناس ادمین یک گروه شوند.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، برنامه تلگرام به تازگی از چند ویژگی جدید خود رونمایی کرده است. طی بروزرسانی جدید این برنامه اکنون کاربران تلگرام میتوانند در بخش جستجو از فیلتر های مختلف استفاده کنند، مدیریت گروه را در حالت ناشناس قرار دهند و در کانال های مختلف برای هر پست نظر جداگانه ارسال کنند.

 

این بروزرسانی ها همانطور که مشخص است اهداف مختلفی دارند به عنوان مثال قابلیت ادمین ناشناس به کاربران این امکان را می دهد که نام و مشخصات خود را پنهان کنند تا کاربران دیگر متوجه مدیریت آنها نشوند. ویژگی ارسال نظر در کانال ها نیز برای ایجاد نظم و ارتباط بیشتر بین کاربران و ادمین هر کانال ارائه شده است.

 

جزئیات قابلیت های جدید تلگرام

بر اساس پست جدیدی که در وبلاگ تلگرام منتشر شد، کاربران با استفاده از فیلتر های مختلف بخش جستجو میتوانند تصاویر، ویدئو ها، لینک ها و پوشه های مختلف را با سرعت بیشتری پیدا کنند. برای مثال برای پیدا کردن یک لینک کاربران میتوانند تاریخ میلادی روز موردنظر را تایپ کنند تا برنامه آنها را به بخش مورد نظر برساند.

 

قابلیت های جدید در تلگرام,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها

طبق گفته مسوولان تلگرام (Telegram) این ویژگی اجازه می دهد اشخاص پیام های خاص خود را از سالها پیش با تایپ کردن یک کلمه پیدا کنند. در ادامه افرادی که تمایل دارند در گروه‌های  مختلف شناسایی نشوند میتوانند از قابلیت مدیریت ناشناس استفاده کنند. بعد از فعال شدن حالت ناشناس ادمین که با عنوان Batman Mode شناسایی می شود، پیام هایی که از سوی مدیر گروه ارسال میشوند با نام اصلی گروه نمایان میشوند و هویت مدیر گروه فاش نمی شود.

 

ویژگی اظهار نظر در کانال ها نیز از دیگر قابلیت هایی به حساب می آید که تلگرام در بروزرسانی جدید خود جای داده است. این امر برای ایجاد ارتباطی نزدیکتر با کانال های تلگرامی صورت گرفته و حالا مدیران هر کانال می توانند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. برای فعال سازی این قابلیت در کانال افراد باید به تنظیمات آن رفته و بخش Discussion یا گفتگو را فعال کنند. گفتنی است؛ تلگرام قابلیت های دیگری را نیز مانند انیمیشن های روان، تنظیمات جدید کیبورد و تغییر متفاوت حالت شب و روز به برنامه خود اضافه کرده است.

  10 مهر 1399
بخش : فناوري و اطلاعات
کد خبر: 77842
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز