استقلال 0_2 پدیده مشهد؛ پنج بازی و چهار امتیاز برای استقلال پر مهره علی منصور

استقلال در آزادی به پدیده باخت تا بحران این تیم کامل شود.

استقلال در  چارچوب هفته پنجم لیگ برتر  فوتبال ایران از ساعت 18 در  ورزشگاه آزادی  به مصاف پدیده رفت.

منصوریان برای این دیدار  سید مهدی رحمتی، میلاد زکی‌پور، مجید حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان، امید نورافکن، مجتبی جباری، حسن بیت سعید و علی قربانی  در ترکیب اصلی قرار داده بود.

محمدرضا مهاجری نیز شهاب گردان، عبدالله حسيني، محمدحسين مرادمند، محمدرضا خانزاده، رضا ناصحی، اكبر صادقی، اكبر ايمانی، معين عباسيان، امين قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری و محمد قاضی را از ابتدا به میدان فرستاده بود.

استقلال از 4 بازی قبلی خود فقط چهار امتیاز کسب کرده بود و منصوریان بشدت تحت فشار بود.

استقلال در دقایق ابتدایی چند سانتر را روی دروازه پدیده انجام داد که بی ثمر بود. در دقیقه 15 محمد قاضی گل اول پدیده را به زیبایی به ثمر رساند و پس از گل خوشحالی نکرد. در ادامه استقلال از طریق شوت از راه دور و سانتر روی دروازه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که بی نتیجه بود و بازی در نیمه اول با همین نتیجه تمام شد.

در نیمه دوم مطابق انتظار استقلال حمله می کرد و پدیده روی ضد حملات بدنبال گل دوم بود. این روند ادامه داشت تا اینکه پدیده روی یک ضد حمبه خطرناک در دقیقه 72 توسط حسین مهربان به گل دوم خود رسید و شعار هواداران علیه منصوریان جدی تر شد.

در ادامه حملات استقلال ادامه پیدا کرد و حتی 5 دقیقه وقت اضافه هم به کمک آبی ها نیامد  تا بازی با همین نتیجه 2 بر 0 تمام شود و استقلال در بحران کامل قرار بگیرد.

  31 مرداد 1396
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز