پرسپولیس 3_0 نسف قرشی؛ پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا را مقتدرانه آغاز کرد

شاگردان برانکو در اولین دیدار فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا یک پیروزی پر گل کسب کردند.

پرسپولیس از هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید میزبان نسف قرشی ازبکستان بود. این دیدار از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، گادوین منشا و علی علیپور بازی را آغاز کرد.

نسف قرشی نیز با ترکیب سانیار کواتوف، گانیو عزیزجون، خامروبکو، مختیلینوف، نارزولایف، کنیابایف، ایگور بولوان، اسلاکو لوکیچ، دراگان سران، یاسور خاسانوف و اشمورودوف عمربک پا به میدان گذاشته بود.

در ابتدای نیمه اول دو تیم بازی متعادلی را ارائه دادند و بیشتر به ارزیابی یکدیگر پرداختند. بازی با این منوال ادامه داشت تا اینکه گادوین منشا در دقیقه 21 گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند. پرسپولیس در این نیمه دو موقعیت خوب دیگر نیز  بدست آورد که توسط علیپور و احمد زاده از دست رفت و در نهایت بازی در 45 دقیقه اول با نتیجه 1 بر 0 به سود پرسپولیس به اتمام رسید.

در نیمه دوم پرسپولیس بازی بهتری انجام داد و توپ و میدان را در دست داشت. سرخ های پایتخت دو بار در دقایق 67 و 72 توسط علی علیپور به گل رسید. در ادامه نیز پرسپولیس بازی را اداره کرد و این بازی در نهایت با نتیجه 3 بر 0 به سود نماینده ایران به اتمام رسید.

  24 بهمن 1396
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز