الریان 2_2 استقلال ؛ تساوی آبی های پایتخت در روز اول لیگ قهرمانان آسیا

آخرین نماینده ایران در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا یعنی استقلال تهران در ورزشگاه السد به مصاف این تیم قطری رفت.

استقلال تهران در حالی از ساعت 18:40 سه شنبه 24 بهمن در روز اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الریان قطر رفت که از سه نماینده ایران فقط پرسپولیس برنده شد و دیروز هم ذوب آهن و تراکتورسازی با شکست بازیها را آغاز کردند.

دو تیم با این ترکیب وارد میدان شدند:

 

الریان: عمر باری، محمد علاء الدین، احمد یاسر، علی سند، ویرا، گوما، احمد السید، گوی میون جین، عبدالرزاق حمد الله، رودریگو تاباتا و سباستین سوریا

استقلال: حسین حسینی - پژمان منتظری - مجید حسینی - وریا غفوری - امید نورافکن - امید ابراهیمی - روزبه چشمی - سرور جپاروف - داریوش شجاعیان - جابر انصاری- علی قربانی

نیمه اول با چند حمله تیم میزبان یعنی الریان آغز شد اما این استقلال بود که در دقیقه 7 بازی موفق شد با گل به خودی تاباتا یک بر صفر پیش بیفتد.

 

اما در دقیقه 18 سانتر تاباتا روی اشتباه مجید حسینی در جایگیری با ضربه حمد عبدالرزاق وارد دروازه استقلال شد تا بازی یک بر یک مساوی شود.

 

در دقیقه 28 حرکت در عرض عبدالرزاق  دفاع استقلال را به هم ریخت و با یک پاس تاباتا را صاحب موقعیت کرد که ضربه این بازیکن به گوشه دروازه استقلال رفت تا قطری ها بازی یک بر صفر باخته را دو بر یک عوض کنند.

 

نیمه نخست با همان نتیجه دو بر یک به نفع الریان قطر خاتمه یافت.

 

نیمه دوم با حملات آبی های تهرانی آغاز شد و تیم الریان چشم به ضد حملات دوخته بود.

 

در دقیقه 61 سانتر تند و تیز امید ابراهیمی با ضربه سر بی دقت روزبه چشمی از بالای دروازه الریان به بیرون رفت.

 

در دقیقه 80 سانتر خوب جپاروف به روی دروازه الریان با ضربه سر بی دقت منتظری راهی اوت شد.

 

در دقیقه 88 روی سانتر امید ابراهیمی، علی قربانی بالاتر از مدافعان الریان با ضربه سر خود گل تساوی را به ثمر رساند تا استقلال بازی را دو بر دو مساوی کند.

در نهیت بازی با همان نتیجه دو بر دو مساوی به پایان رسید تا امتیازها تقسیم شود.

  24 بهمن 1396
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز