پرسپولیس 1_0 الوصل؛ پرسپولیس با بردی آسیایی سال درخشان خود را به اتمام رساند

شاگردان برانکو موفق شدند الوصل را در خانه این تیم شکست دهند.

در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانی آسیا پرسپولیس از ساعت 18:45 در ورزشگاه اختصاصی الوصل به مصاف این تیم رفت.

الوصل با ترکیب  یوسف الزعابی، عبدالله الجنیبی، عبدالله جاسم، سالم جمعة، علی البلوشی، کاسیرس، عبدالله النقبی، هزاع سالم، علی العمرو، فابیو لیما و رونالدو مندز پا به میدان گذاشته بود.

پرسپولیس نیز با ترکیب بیرانوند، محرمی، خلیل زاده، حسینی، احمدزاده، کامیابی نیا، ماهینی، انصاری، امیری، علیپور و نعمتی بازی را آغاز کرده بود.

اولین فرصت بازی در دقیقه 4 برای الوصل حاصل شد که با بی دقتی مهاجم این تیم از دست رفت. یک دقیقه بعد لیما کاپیتان الوصل فرصتی عالی را از دست داد. در دقیقه 21 پرسپولیس صاحب یک ضربه شروع مجدد شد که ضربه سیامک نعمتی از بالای دروازه به بیرون رفت. هر چه از بازی گذشت پرسپولیس بازی بهتری ارائه داد. در دقیقه 32 یک بار دیگر پرسپولیسی ها صاحب یک ضربه ایستگاه دیگر شد که این بار هم شاگردان برانکو از این فرصت خوب استفاده نکردند. بازی خوب پرسپولیس ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 36 کمال کامیابی نیا روی سانتر حسین ماهینی با ضربه سری دیدنی دروازه را باز کرد. در ادامه این نیمه الوصل کمی پیش کشید و در دقیقه 44 فرصت خوبی را از دست داد. در نهایت این نیمه با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد.

در آغاز نیمه دوم و در دقیقه 49 پرسپولیس یک فرصت عالی را از دست داد. در دقیقه 51 روی اشتباه صادق محرمی الوصل صاحب یک فرصت عالی شد که تبدیل به گل نشد. در ادامه این نیمه پرسپولیسی ها تیم برتر میدان بودند و فرصت های زیادی را از دست دادند. در دقیقه 73 روی سانتر صادق محرمی فرشاد احمدزاده در موقعیتی خوبی قرار گرفت که ضربه سر او از کنار دروازه بیرون رفت. در ادامه پرسپولیس همچنان برای زدن گل دوم تلاش کرد که نتیجه ای در بر نداشت و بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان برانکو به اتمام رسید.

  22 اسفند 1396
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز صیدنیوز