پرسپولیس 2_1 الجزیره؛ برد نفسگیر پرسپولیسی ها در ورزشگاه آزادی

از سری مسابقات مرحله 1/8 لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس میزبان الجزیره امارات بود.

از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس در حالی در ورزشگاه آزادی به مصاف الجزیره امارات رفت که در بازی رفت در خانه الجزیره با نتیجه 3-2 مغلوب شده بود.

پرسپولیس در این دیدار با بازیکنان علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، فرشاد احمد زاده، حسین ماهینی، احمد نورالهی، وحید امیری، سیامک نعمتی و علی علیپور وارد میدان مسابقه شدند.

الجزیره امارات با بازیکنانی چون علی خصیف، محمد فوزی، مسلم فایز، محمد العطاس، خلیفه الحمادی، محمد المسلمی، سالم راشد، محمد جمال، مبارک بوصوفه، رمارینیو و علی مبخوت راهی میدان شدند.

با سوت آغاز نیمه اول پرسپولیس آمده بود تا با یک بازی حساب شده پیروز میدان شود و راهی مرحله بعد شود. از همان ابتدا پرسپولیسی ها حملات پی در پی را روی چارچوب الجزیره ای ها ترتیب دادند، اما با دفع توپ مدافعان اماراتی ها روبرو شدند. تنها اتفاق نیمه اول صحنه پنالتی بود که روی بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه الجزیره رخ داد و به گفته کارشناسان پنالتی محرز بود ولی داور به راحتی از این صحنه عبور کرد تا نهایتا این دیدار در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم پرسپولیسی ها دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند و تلاش خود را مضاعف کرده بودند تا بازی را ببرند. نیمه دوم هم به مانند نیمه اول با حملات متوالی سرخ پوشان دنبال می شد اما تا دقیقه 60 بازی گلی برای این تیم به ثمر نرسید. تلاش بازیکنان چنان دامنه دار بود تا بالاخره پرسپولیس با شوت زیبای احمد نورالهی در دقیقه 63  موفق شد 1-0 جلو بیفتد، با همین نتیجه پرسپولیس به مرحله یک چهارم صعود خواهد کرد.

متاسفانه بازیکنان پرسپولیس با این گل عقب کشیدند و الجزیره ای ها موفق شدند در دقیقه 69 به گل برسند و بازی را 1-1 کنند. حال با این نتیجه سرخ پوشان در آستانه حذف شدن هستند و باید هر چه که توان دارند در این دیدار بگذارند تا پیروز میدان شوند. کماکان پرسپولیسی ها فشار خود را دو چندان کردند تا گل برتری را به ثمر برسانند. کماکان تا دقیقه 86 بازی با همان نتیجه دنبال می شود. بالاخره پرسپولیس مزد حملات خود را گرفت و در دقیقه 89 توسط سید جلال حسینی به گل برسد و حالا با این نتیجه پرسپولیس است که به مرحله بعد خواهد رفت.

دل تو دل هواداران پرسپولیس نیست و منتظر سوت پایان بازی هستند تا صعود به مرحله بعد را جشن بگیرند. پرچم ایران به زیبایی در ورزشگاه آزادی به احتزاز درآمده است. بازی نفسگیر در دقایق پایانی دنبال می شود. داور 4 دقیقه وقت اضافه گرفته است. بالاخره پرسپولیس موفق شد در مجموع با نتیجه 4-4 به لطف گل زده در خانه حریف پیروز این دیدار شد.

  24 اردیبهشت 1397
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز صیدنیوز